• Mini Brands S1 Disney Zestaw do zabawy w Sklep International,Bulk

Wiek Od 3 lat
375.42
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 30 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 731533916

Zostaw telefon

ZURU 5 Surprise Mini Brands S1 Disney Zestaw do zabawy w Sklep International

Witajcie w świecie Disneya! Zbierzcie swoją kolekcję z serii 5 Surprise Mini Brands Disney, a następnie wyeksponujcie figurki w miniaturowym sklepie. To model inspirowany prawdziwymi sklepami z gadżetami marki Disney. Teraz każdy fan bajek może stworzyć swój własny miniaturowy sklep z zabawkami Disneya. W zestawie 5 Surprise Mini Brands S1 Disney Zestaw do zabawy w Sklep znajdują się 24 elementy do zbudowania realistycznie wyglądającego sklepu. Następnie trzeba go wypełnić przedmiotami do kupienia - wyglądającymi jak te prawdziwe!

Zatrać się w zakupowym szaleństwie z mini sklepem Disney Store. To najlepszy zestaw do Twojej kolekcji małych figurek z serii Mini Brands Disney Store. Z podstawy, frontu z logiem Disneya, ścian i półek zbudujemy swój własny sklep inspirowany prawdziwymi sklepami z postaciami z bajek. Ale to nie wszystko - zestaw zawiera 5 niespodzianek, czyli tajemniczych figurek Disney Mini Brands. Na jakie trafisz tym razem? Wśród 5 figurek są dwie ekskluzywne!

  • Zestaw do zbudowania swojego własnego miniaturowego sklepu z serii Mini Brands Disney Store i wypełnienia go zabawkami.
  • W zestawie znajduje się 5 niespodzianek - w tym dwie figurki ekskluzywne.
  • Idealny zestaw, by wyeksponować swoje zabawki z kul-niespodzianek Mini Brands.
  • Idealny prezent dla dziecka.
  • Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3. roku życia. Ryzyko udławienia.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci