• MANTA Smartwatch męski Goldenstar SWT06BP

Smartwatch męski Goldenstar to elegancki i funkcjonalny dodatek, który pozwala na monitorowanie funkcji życiowych oraz integrację z urządzeniami mobilnymi. Długotrwała praca na baterii sprawia, że nie ma potrzeby codziennego podładowywania urządzenia.

Brak towaru
258.70
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 0 szt.
Waga 0.169 kg
Zostaw telefon

Smartwatch męski MANTA Goldenstar SWT06BP

Smartwatch męski Goldenstar to połączenie wyrafinowanego designu z nowoczesnymi funkcjami, które wspierają codzienne życie. Ten stylowy dodatek doskonale uzupełnia męskie stylizacje, jednocześnie oferując szereg praktycznych rozwiązań. Dzięki łatwemu połączeniu ze smartfonem, smartwatch Goldenstar umożliwia odbieranie powiadomień, wiadomości oraz połączeń przychodzących bez konieczności sięgania po telefon. To sprawia, że komunikacja staje się jeszcze bardziej płynna i wygodna, a użytkownik zawsze pozostaje na bieżąco ze wszystkimi ważnymi informacjami.

Wsparcie dla zdrowego stylu życia

Skórzany, wymienny pasek o szerokości 22 mm daje możliwość dostosowania zegarka do indywidualnych preferencji, co pozwala na dopasowanie go do każdej okazji. Smartwatch męski Goldenstar pomaga dbać o zdrowie, monitorując takie funkcje życiowe jak tętno, ciśnienie krwi, poziom natlenienia krwi oraz jakość snu. Różnorodne tryby sportowe sprawiają, że zegarek staje się niezastąpionym partnerem podczas treningów, a 10 dni pracy na baterii pozwala na korzystanie z niego bez ciągłego ładowania.

Właściwości:

elegancki design produktu, stylowy dodatek do stylizacji, skórzany, wymienny pasek, bezprzewodowe połączenie ze smartfonem, śledzenie funkcji życiowych, tryby sportowe, 10 dni pracy na baterii.

Bateria - czas pracy do 10 dni
Długość towaru w centymetrach 16
Funkcje alarm, ciśnieniomierz, dotykowe sterowanie, menu w języku polskim, monitor snu, powiadomienia z telefonu, stoper, tryby sportowe, wymienne tarcze
Kompatybilność - system Android 5.0 (i wyższe), iOS 9.0 (i wyższe)
Łączność Bluetooth
Pojemność baterii [mAh] 200
Przekątna ekranu 1,32"
Szerokość towaru w centymetrach 10
Waga [g] 54
Waga gabarytowa w gramach 106.67
Waga towaru w gramach 160,0
Wymiary koperty [mm] 44,5 x 44,5 x 9,8
Wysokość towaru w centymetrach 4
Wodoodporność IP66
Rozdzielczość wyświetlacza 360 x 360 px
Długość paska [cm] 25,8
Czujniki akcelerometr, pulsometr, żyroskop
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci