• MANTA Głośnik Bluetooth SPK240

Głośnik Bluetooth zapewnia doskonałą jakość dźwięku dzięki funkcji Super Bass i technologii True Wireless Stereo, a jednocześnie oferuje wygodę użytkowania dzięki asystentowi głosowemu i wodoszczelności na poziomie IPX5.

Brak towaru
379.73
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 0 szt.
Waga 2.3 kg
Zostaw telefon

Głośnik Bluetooth MANTA SPK240

Głośnik Bluetooth oferuje jakość dźwięku na najwyższym poziomie, a funkcja Super Bass sprawia, że niższe tony utworu będą jeszcze bardziej wyraziste. Technologia True Wireless Stereo umożliwia łączenie dwóch głośników, tworząc zintegrowany system audio, który zapewnia jeszcze bardziej wciągające wrażenia dźwiękowe. Współpracując z technologią Bluetooth 5.0, głośnik umożliwia bezprzewodowe strumieniowanie muzyki z różnych źródeł.

Niepowtarzalne doświadczenie dźwiękowe

Głośnik Bluetooth został wyposażony w wodoodporną obudowę o poziomie ochrony IPX5, dzięki czemu jest doskonałym wyborem na każdą okazję, niezależnie od przelotnych opadów deszczu. Asystent głosowy, który jest obsługiwany za pomocą specjalnego przycisku, ułatwia korzystanie z urządzenia i sprawia, że jest ono jeszcze bardziej funkcjonalne. Głośnik oferuje nawet do 6 godzin nieprzerwanej pracy na baterii — co pozwala cieszyć się ulubioną muzyką przez dłuższy czas. Wbudowane radio FM oraz złącza AUX i USB dodatkowo zwiększają jego wszechstronność, oraz możliwości odtwarzania dźwięku.

Właściwości:

przycisk wywołujący asystenta głosowego, łączność Bluetooth 5.0, funkcja Super Bass, złącza AUX i USB, do 6 godzin pracy na baterii, radio FM, technologia True Wireless Stereo, wodoszczelność na poziomie IPX5.
Bateria - czas pracy [h] 6
Długość towaru w centymetrach 18,0
Dodatkowe informacje radio FM, True Wireless Stereo, wbudowany asystent głosowy
Kolor czarny (2)
Łączność Bluetooth 5.0
Szerokość towaru w centymetrach 17,0
W zestawie głośnik Bluetooth, kabel Audio Mini jack 3,5mm, kabel ładowania USB
Waga [kg] 2,3
Waga gabarytowa w gramach 867
Waga towaru w gramach 2500,0
Wymiary [cm] 34,5 x 14,3 x 14,5
Wysokość towaru w centymetrach 17,0
Zasilanie 5V DC
Moc wyjściowa 60W (RMS)
Gniazda wejściowe AUX, USB
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci