• Łózeczko dostawka 3w1 Skiddou

Łóżeczko dostawne 3w1 Skiddou

Za duży na paczkomat TAK
429.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 1 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 731533916

Zostaw telefon

Niemowlęce łóżeczko dostawne 3w1 Natt (92x70×80 cm) pełni funkcję dostawki do łóżka rodziców, a także łóżeczka podróżnego i wolnostojącego. Można je złożyć na płasko i bez problemów schować w szafie czy przewieść w bagażniku. Rozkłada się je zaś jednym pociągnięciem w górę w zaledwie 2 sekundy.

 Maksymalna waga dziecka, jeśli chodzi o najwyższy poziom łóżeczka dostawnego Natt to 9 kg, ale każde dziecko jest inne, więc dla bezpieczeństwa malucha zalecamy trzymać go na górnym poziomie do momentu aż zacznie podnosić główkę lub siadać

 Materac w łóżeczku dostawnym Natt jest bardzo gruby i został wyposażony w system cyrkulacji powietrza. Można go nieco unieść, aby ustawić główkę dziecka w taki sposób, który ułatwi mu oddychanie przez sen. Dzięki siateczce po bokach rodzic zawsze ma malucha na oku i bez problemów może do niego sięgnąć, leżąc na własnym łóżku.

Łóżeczko dostawne 3w1

Natt może być wykorzystywany nie tylko jako łóżeczko dostawne, ale także łóżeczko turystyczne i wolnostojące. Hamulce blokują je w miejscu, zaś kompaktowe rozmiary po złożeniu pozwalają schować je do bagażnika.

Składane na płasko

Nasze łóżeczko dostawne dla dzieci składa się na płasko za sprawą przycisków pamięciowych i rozkłada jednym pociągnięciem w górę. Po zaledwie 2 sekundach łóżeczko stoi już gotowe do przyjęcia malucha.

5 poziomów wysokości

Łóżeczko dostawne Natt posiada 5 poziomów wysokości. Najwyższy wynosi 48,5 cm, a najniższy 26 cm (od podłogi). W zestawie są specjalne pasy mocujące, którymi można połączyć łóżeczko dostawne z łóżkiem rodziców.

Regulacja nachylenia

2-stopniowa regulacja kąta nachylenia ułatwia maluchowi oddychanie w nocy, gdy ma problemy z katarem lub ulewaniem. Wystarczy dostosować wysokość górnej części materaca, aby zapewnić dziecku spokojny sen.

Otwierany bok

Ściankę boczną można otworzyć za pomocą zamka, aby mieć łatwy dostęp do dziecka, leżąc we własnym łóżku. Zaś po zewnętrznej stronie łóżeczka dostawnego znajduje się pojemna kieszonka na akcesoria.

Gruby materac

Materac wypełniony jest średnio twardą pianką poliestrową, która jest najbardziej zalecana przez lekarzy. Wyróżnia się swoją grubością – aż 5 cm. Jego pokrowiec oraz tapicerkę łóżeczka można zdjąć.

Cyrkulacja powietrza

W materacu został zastosowany system airy+, który zapewnia cyrkulację powietrza. Siateczka po obu stronach łóżeczka dodatkowo ją poprawia, a jednocześnie umożliwia obserwowanie dziecka podczas snu.

Kompaktowe i mobilne

Nasz Natt to łóżeczko dostawne na kołach z hamulcem, dzięki czemu można je zarówno swobodnie przesuwać, jak i zablokować. Chcąc zabrać je w podróż, można spakować je do dedykowanej torby z uchwytem.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci