• Gra Niezbadana Planeta

Wiek Od 10 lat
369.88
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 9 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 731533916

Zostaw telefon

Gra Niezbadana Planeta

Zbuduj Planetę z tetrisowych kształtów, zoptymalizuj silnik swojej asymetrycznej Planety i Korporacji, zbieraj Meteoryty planetarnym Łazikiem i pokonaj sąsiednie Planety w rywalizacji o cele!

W Niezbadanej Planecie każdy gracz ma swoją Planetę do odkrycia i Korporację do rozwinięcia. W ruch idą tetrisowe kafelki, których dostęp reguluje sprytny, obrotowy podajnik. Każde umieszczenie kafelka na Planecie pomaga zbudować planetarny silnik generujący punkty zwycięstwa.

Wydanie polskie gry podstawowej zawiera obrotowy podajnik kafli, plastikowe figurki Łazików, drewniane znaczniki Kapsuł i Meterorytów oraz jednowarstwowe planszetki Korporacji. Możesz rozwinąć swój egzemplarz gry do wersji kickstarterowej dokupując dodatek Zestaw Ulepszeń, w którym znajdziesz dodatkowych 6 Planet, 2 Korporacje i trójwarstwowe planszetki dla wszystkich Korporacji.

Atuty:

  • Tortownica, tetris i Korporacje - gra skrzy się od błyskotliwych rozwiązań! Obrotowy podajnik z kaflami, który napędza wybory w grze, tetrisowe kafle, które układamy na planszy Planety, asymetryczne Korporacje, które rozwijasz na różne sposoby.  
  • Bez czekania - rozgrywaj tury jednocześnie z pozostałymi graczami. Szybko i sprawnie czy powoli i uważnie? Dostosuj swoje tempo do zwyczajów ekipy!
  • Proste jak grawitacja - poznaj zasady w kilka chwil i zacznij odkrywać głębię rozgrywki w niezliczonych kombinacjach Planet, Korporacji, Technologii i Rozwinięć.
  • Dla 1-6 graczy. Naprawdę! - gra świetnie działa przy każdej kombinacji graczy: jako wyzwanie solo, gra dla pary, czy nawet w nieczęstym dla tego kalibru gier komplecie 5 czy 6 graczy.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci