• Zestaw Asterix 71268 Numerobis i bitwa o pałac

Wiek Od 5 lat
189.20
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD pobranie 13.99
Kurier Inpost 14.99
Dostępność 2 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 731533916

Zostaw telefon

Asterix 71268 Numerobis i bitwa o pałac
Filary i kamienie można układać w dowolny sposób. Z działającą rzymską katapultą. Rzymscy żołnierze mają obracające się głowy o dwóch twarzach. Zawiera Obelixa, Numerobisa i Idefixa, które można wyposażyć w wiadomość dla Kleopatry.
W swojej słynnej przygodzie Asterix i Kleopatra z 1965 roku Asterix, Obelix i Miraculix podróżują do dalekiego Egiptu. Tam chcą pomóc Numerobisowi najlepszemu architektowi Aleksandrii zbudować nowy pałac dla Cezara w ciągu zaledwie trzech miesięcy. Dzięki pomocy niezłomnych Galów i odrobinie magicznego eliksiru udaje się prawie beznadziejne przedsięwzięcie: pałac zostaje ukończony na czas, a Kleopatra wygrywa swój zakład z Cezarem. Dzięki zupełnie nowemu zestawowi Asterix: Numerobis i bitwa o pałac fani mogą dołączyć do Asterixa i Obelixa w ich podróży na spotkanie Kleopatry w Egipcie.

  • 56-częściowy zestaw zabawek Asterix zawiera pięć figurek PLAYMOBIL Obelix, Numerobis, Idefix i 3 Rzymian, katapultę, kolumny, kamienie i inne dodatki do odtworzenia bitwy o pałac.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci