• Wyrzutnia Excel Crusher 48 strzałek

Wiek Od 8 lat
327.62
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 30 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 731533916

Zostaw telefon

X-Shot Wyrzutnia Excel Crusher 48 strzałek

Ruszaj do akcji z niezawodną wyrzutnią strzałek X-Shot Excel Crusher! Wykorzystaj pełen potencjał wyrzutni, korzystając z dalekiego pojedynczego strzału aż do 27 m odległości lub zdecyduj się posłać w stronę przeciwnika grad strzał 35 pocisków! Możesz wystrzelić aż 4 strzałki na sekundę! Niech Twoja wyrzutnia X-Shot Excel Crusher zamieni się w szybkostrzelną broń z automatycznie obracaną lufą, która uwalnia strzałki w trybie Slam-Fire.

Zabawkowa wyrzutnia strzałek wyposażona jest w taśmę na amunicję o pojemności 35 strzałek. Kiedy pociski się skończą, wystarczy odpiąć taśmę, uzupełnić ją w prosty i szybki sposób, a następnie ekspresowo wracać do akcji. Wyrzutnia to dwa tryby zabawy -  precyzyjny pojedynczy strzał na odległość do 27 m lub grad strzał do aż 4 strzałek na sekundę!

  • Zestaw zawiera niezawodną i nowoczesną wyrzutnię X-Shot Excel Crusher oraz zapas 48 piankowych pocisków strzałek X-Shot.
  • Pianki są wytrzymałe i wielorazowe, a dzięki najlepszej technologii wykonania łączą w sobie precyzję strzału oraz pełne bezpieczeństwo.
  • Blaster posiada specjalną obrotową lufę - zobacz jak miota pociski do 4 na sekundę! To zupełnie nowy wymiar aktywnej zabawy z dynamicznymi zwrotami akcji i jeszcze więcej epickich starć na polu bitwy!
  • Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 8 lat.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci