• Gra Smoki z głębin

Wiek Od 8 lat
185.58
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD pobranie 13.99
Kurier Inpost 14.99
Dostępność 21 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 731533916

Zostaw telefon

Gra Smoki z głębin

Baśniowe smoki nie są już bezpieczne. Zamieszkiwane przez nie wody coraz zuchwalej przejmują piraci. Jako przywódcy smoczych klanów będziecie bronić Morskich Królestw. Rozstawcie swoje smoki w strategicznych miejscach i zatopcie jak najwięcej pirackich okrętów. Najbogatszy klan na koniec gry przywróci morski pokój i przyniesie chwałę swojemu dowódcy.

W każdej turze będziecie zagrywać jedną z dwóch kart wzorów z ręki i umieszczać na planszy morskiego smoka, powiększając w ten sposób swoją obecność w czterech Morskich Królestwach. Ale ostrożnie! Nie wolno wam stawiać własnych smoków morskich obok siebie, a jeśli postawisz smoka obok takiego, który należy do innego gracza, otrzyma on w zamian złoto.

W trakcie gry waszym celem będzie zdobycie jak największej liczby punktów zwycięstwa, które otrzymuje się za: zgromadzone skarby, wypełnione misje oraz przewagi liczebne w poszczególnych Morskich Królestwach.

  • Familijny tytuł spod ręki jednego z najbardziej uznanych twórców gier ekonomicznych - Simone Lucianiego (Barrage, Tzolkin, Nucleum).
  • Proste zasady, a jednocześnie spora głębia decyzji.
  • Sprytny mechanizm sąsiedztwa smoków sprawia, że każdy ruch gracza otwiera nowe możliwości dla innych.
  • Przepiękne wykonanie; ilustracje Webersona Santiago, prezencja na stole ponad 240 drewnianych elementów.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci