• Figurka Jurrasic World T-Rex Polowanie i atak

Wiek Od 4 lat
276.79
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 3 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 731533916

Zostaw telefon

Ta figurka dinozaura Tyrannosaurus rex z Jurassic World ma głowę i dźwięki DOUBLE CHOMP, a także jest wyjątkowo zaprojektowana ze zdejmowanym sprzętem śledzącym i wzorem pustynnego terenu. To świetny prezent dla fanów w wieku od 4 lat. Ożyw dinozaura za pomocą rzeczywistości rozszerzonej! Zeskanuj ukryty kod śledzenia w bezpłatnej aplikacji Jurassic World Facts za pomocą kompatybilnego urządzenia inteligentnego (z systemem Android lub iOS, brak w zestawie), aby odblokować doświadczenia i gry AR! Kolory i dekoracje mogą się różnić.

  • Podwójny Chop! Zabawka z dinozaurem Jurassic World T, rex ma dwuczęściową akcję gryzienia głowy z dźwiękami, co zapewnia ekscytującą zabawę.
  • Wyjątkowy wygląd! Zdejmowany sprzęt śledzący i pustynny teren wyróżniają tę figurkę Tyrannosaurus rex. Ta edycja ulubionego przez fanów gatunku wzbogaci każdą kolekcję.
  • Świetny prezent! Ta ruchoma figurka, mająca około 19 cali długości i ponad 7 cali wysokości, jest gotowa do zagrania w scenach akcji lub wyśrodkowania dramatycznego przedstawienia. To świetny prezent dla fanów w wieku 4 lat i starszych.
  • Połączona gra! Zeskanuj ukryty kod śledzenia dinozaura w bezpłatnej aplikacji Jurassic World Facts za pomocą kompatybilnego urządzenia inteligentnego (brak w zestawie), aby rozpocząć zajęcia i gry w RZECZYWISTOŚCI ROZSZERZONEJ.
  • Wzmocniona zabawa! Dzieci mogą odkrywać tryby termiczne i rentgenowskie oraz grać w gry o tematyce dinozaurów, takie jak Rescue 'N Release Mission i Track 'N Catch Challenge!
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci